Sport

STEP GROUP WSPIERA SPORT

Łożyska i Golf

Łożyska i Golf czyli perfekcyjna kombinacja

#workandfun
Praca to nie wszystko czym żyjemy. Kultywujemy i otaczamy się pasją każdego dnia.Nasz team realizuje poważne tematy codziennie ale też codziennie cieszy się własnym życiem.
Jako #ŁOŻYSKASGI wspieramy #golf , który jest na początku swojej drogi w Polsce. Zaszczepiamy go także naszym klientom organizując warsztaty techniczne dotyczące łożysk zawsze łącząc je z lekcjami golfa dla początkujących.
Tylko w tym roku dzięki naszemu zaangażowaniu przygodę z tym sportem rozpoczęło 400 osób z sektora industry i automotive w Polsce. Jesteśmy z tego dumni i już oczekujemy przyszłego sezonu. Drzwi naszej firmy są zawsze otwarte by pomóc, doradzić ale też by wyskoczyć na partyjkę golfa z kolegą zawodowym. Bo przecież na tym to ma polegać:)
#POSTEP #quickstories

Pierwszy Puchar Róży!

Warto zrobić to z nami !

Motoryzacja

Motoryzacja to nasza pasja!

W Step Group zajmujemy się nie tylko zaopatrzeniem branży Automotive

Sami również jesteśmy pasjonatami motoryzacji, odwiedziliśmy w tym roku trzy największe imprezy motoryzacyjne jakie można spotkać w europie.

Trzymamy również kciuki za rozwój sportów motorowych w Polsce, tak aby także u nas powstawała niezbędna infrastruktura i klimat do rozwoju.