Lozyskasgiteam zaprasza na Kongres Szefa Utrzymania Ruchu

Lozyskasgiteam zaprasza na Kongres Szefa Utrzymania Ruchu

KONGRES SZEFA UTRZYMANIA RUCHU 4.0

Menu
3-4.10.2018 | Hotel 500 Tarnowo Podgórne
Zapisz się teraz Przeczytaj program
Zobacz więcej
Sprawdź dlaczego
Warto uczestniczyć w Kongresie:
Kongres SZEF UTRZYMANIA RUCHU 4.0, to unikatowe spotkanie dedykowane działom UR oraz produkcji, które odbędzie się dniach 3-4 października 2018 r.
Zapraszamy Państwa do udziału w Kongresie, do wymiany doświadczeń oraz zaczerpnięcia inspiracji z praktyk stosowanych w najlepszych zakładach produkcyjnych w kraju. Nasi prelegenci to praktycy, osoby, których wieloletnia praca w zakładach produkcyjnych może być znakomitą inspiracją do nowych działań, wprowadzania innowacyjnych rozwiązań oraz wymiany wielu doświadczeń.
Pragniemy wspierać każdego SZEFA Utrzymania Ruchu przy zarządzaniu obszarem Maintenance, dając możliwość pozyskania wiedzy, inspiracji, ale też poznania osób, które na co dzień zmagają się w pracy z podobnymi problemami. Pod lupę bierzemy przemysł 4.0 i co on realnie oznacza dla firm? Czym tak na prawdę jest wszechobecny Industry 4.0? W jaki sposób nowoczesne technologie usprawnią nasze zakłady? Co zyskamy dzięki tym wdrożeniom technologicznym?
Do udziału w kongresie zapraszamy:
Korzyści
Kongres to:
Dwa dni spotkań ze specjalistami
Pierwszy dzień Kongresu to merytoryczne wykłady i rozmowy ze specjalistami, drugi dzień to praca w małych grupach warsztatowych. Każdy uczestnik będzie miał okazję nauczyć się praktycznych rozwiązań i spróbować namacalnie zmierzyć się z danym problemem.
Przegląd doświadczeń firm produkcyjnych
Naszymi prelegentami są osoby, które na co dzień pracują w zakładach produkcyjnych, prowadzą międzynarodowe projekty i wdrażają ciekawe rozwiązania. Zdobędziesz wiedzę, którą przekażą Ci Szefowie Utrzymania Ruchu, będziesz uczyć się od innych praktyków!
Budowanie trwałych relacji biznesowych
Na Kongresie spotkasz Szefów Utrzymania Ruchu z firm produkcyjnych z całej Polski. Podzielisz się swoimi problemami, poznasz sposoby rozwiązania tychże kłopotliwych sytuacji w praktyce.
Wieczór biznesowo – integracyjny
To niepowtarzalna okazja, by o swoich codziennych zmaganiach w pracy porozmawiać z kolegami po fachu w mniej formalnych okolicznościach, które znakomicie sprawdzają się w integracji wszystkich uczestników wydarzenia.
Prelegenci
Poznaj sylwetki Prelegentów Kongresu:
Od 15 lat udziela wsparcia organizacjom i osobom indywidualnym poprzez prowadzenie szkoleń, treningów rozwojowych, coachingów i pomocy terapeutycznej. Od 11 lat prowadzi własną firmę z markami „Time4Change” i „NewLifeLoading”. Obecnie jej głównymi obszarami pracy są treningi z budowania relacji i zarządzania nimi w różnych kontekstach. Jej artykuły pojawiały się regularnie w lifestylowym magazynie WOW, w wersji papierowej i internetowym wydaniu Gazety Wyborczej. Studia magisterskie ze specjalnością psychologia społeczna ukończone w roku 2007 na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowkiej w Lublinie. Psychologia Kliniczna dodatkowo realizowana w ramach wyjazdu na stypendium na Universite Rennes 2, Haute Bretagne we Francji w 2005 roku. Członek Polskiego Stowarzyszenia Neurolingwistycznej Psychoterapii. Swoje doświadczenie zdobywała współpracując z firmami jako trener, zarządzając projektami, jako coach i konsultant; zdobyła duże doświadczenia w zakresie przygotowania i dostarczania programów szkoleniowych, opracowywania materiałów i prowadzenia szkoleń umiejętności miękkich, m.in rozwiązywania konfliktów, negocjacji, komunikacji, treningów motywacyjnych i coachingów. Jednocześnie przez 10 lat wspierała firmę szkoleniowe doradczą NLP Neuroedukację jako specjalista ds. Zarządzania Projektami jako PM ze specjalizacją w: Reklama, Komunikacja, Zarządzanie marką i produktem, Social media, Organizacja imprez – Public Relations.
KINGA ŁAKOMSKA SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA RELACJAMI, TRENER NLP, COACH, MGR PSYCHOLOGII,
PSYCHOTERAPEUTA I SEKSUOLOG, UNIQUE GROUP
Studiował na wydziale elektrycznym na Politechnice Wrocławskiej oraz na wydziale mechanicznym na Uniwersytecie Zielonogórskim. Przeszedł wiele certyfikacji z zakresu diagnostyki niezawodnościowej, TPM oraz Lean/Kaizen Management System. Jeden z najbardziej charyzmatycznych doradców z zakresu inżynierii utrzymania ruchu, niezawodności oraz logistyki UR. Karierę zawodową rozpoczął w wieku 19 lat. Jako inżynier w zespołach Utrzymania Ruchu w polskich przedsiębiorstwach obserwował specyfikę pracy tych działów i coraz śmielej proponował i wprowadzał rozwiązania, mające na celu usprawnienie procesów. Pnąc się po szczeblach kariery, jako manager w dużych korporacjach międzynarodowych testował i wdrażał innowacyjne rozwiązania w obszarze produkcji i utrzymania ruchu. Od 2005 roku tworzy własną markę WoMa Solution i jako trener, konsultant i coach realizuje swoją misję zarażając klientów pasją do poszukiwania coraz to nowszych rozwiązań w obszarze zarządzania służbami utrzymania ruchu i produkcją. W ciągu 13 lat działania WoMa Solution stworzył autorskie programy szkoleniowe, takie jak Certyfikowany Praktyk TPM, Podnoszenie kompetencji technicznych ActionLearnigBlitz, czy Logistyka UR. Pracował dla ponad 200 firm z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Jest prelegentem na wielu wiodących kongresch branżowych. Jego pasją jest zbieranie nowych doświadczeń i zarażanie innych swoim entuzjazmem. Prywatnie uczy się rysunku, co wykorzystuje przy tworzeniu pierwszego i jedynego w Polsce videobloga o tematyce TPM – Teraz Pokaże Mączyński. Współorganizator Kongresu SZEF Utrzymania Ruchu 4.0